KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 12994348
nr 1299 4348
Dorothea Tanning
(1910-2012), USA
Färgakvatint, Signerad, numrerad 58/60. Motivet: 13,5x41 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:33:49
5/1 04:29:46
500 kr
6/1 20:12:12
Dorothea Tanning
Läs mer om Dorothea Tanning